Про нас

ДЕФЕКТОСКОПІЧНІ ІНДИКАТОРНІ МАТЕРІАЛИ СЕРІЇ “ДІАГМА®” МАГНІТОПОРОШКОВИЙ КОНТРОЛЬ

Компанія ТОВ “НВП “Оріон-К” є українським виробником усього спектру матеріалів серії «Діагма®» для дефектоскопії методом неруйнівного контролю, а саме: кольорові, люмінесцентно-флуоресцентні матеріали для водної та гасово-масляної емульсії, а також матеріали, призначені для сухого методу контролю.

Діагностичні матеріали серії «Діагма®» призначені для виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів у виробах із феромагнітних матеріалів згідно з ДСТУ EN ISO 9934-2:2015 (ГОСТ 21105-87) “Контроль неруйнівний. Магнітопорошковий метод” і галузевої нормативно-технічної документації. Пропоновані індикаторні матеріали застосовуються в автомобільній, авіаційній, металургійній та металообробній галузях промисловості, у залізничному транспорті, для перевірки та контролю зварних швів нафтових і газових трубопроводів, на атомних і теплових станціях та в інших галузях промисловості.

Наразі в Україні матеріалами “Діагма®” користується велика кількість підприємств, серед яких є сталеливарні заводи, локомотивні, вагонні та моторвагонні депо, стрілочні заводи та інші залізничні підприємства, а також Київський і Харківський метрополітени, підприємства інших галузей промисловості.

До того ж, будучи виробниками і розробниками цих матеріалів, фахівці нашої компанії можуть коригувати склад і характеристики дефектоскопічних матеріалів за бажанням замовників. Наприклад, можна коригувати відтінок світності, чутливість здатності, що виявляє, змінювати кількість інгібіторів і ПАРів у складі матеріалів.

Звертайтеся до нас, ми завжди раді співпраці!

ukUK