Коммерційна техніка

Магнітний метод контролю комерційної техніки

Магнітопорошковий контроль або магнітопорошкова дефектооскопія – це доступний, простий та інформативний метод неруйнівного контролю, який можна використовувати для діагностики стану різних феромагнітних матеріалів, зокрема готових виробів, заготовок і різних елементів комерційної техніки. З порошком Діагма таке тестування відбувається з максимальним рівнем точності.

Застосування магнітного методу контролю в комерційній техніці

Магнітопорошковий контроль може використовуватися для виявлення різноманітних дефектів у структурі феромагнітних матеріалів. Багато експертів називають цей метод неруйнівного контролю кращим під час діагностики та техобслуговування комерційної техніки через наявність у нього низки переваг, серед яких:

  • можливість виявлення поверхневих і підповерхневих дефектів мінімальних розмірів;
  • можливість діагностики сталевих об’єктів складної геометрії (інші методи неруйнівного контролю справляються з такими завданнями з великими труднощами);
  • високий рівень чутливості;
  • можливість діагностики дефектів різного типу, зокрема тріщин, непроварів, волосовин тощо;
  • простота проведення контролю і відсутність необхідності використання складної і громіздкої техніки;
  • фінансова доступність – порівняно з іншими методами неруйнівного контролю магнітопорошкова дефектоскопія є досить бюджетною.

Як проводиться магнітний контроль техніки?

Процес виявлення дефектів у комерційній техніці здійснюється в кілька етапів:

  • підготовка поверхонь техніки до дослідження – вони мають бути сухими, очищеними від бруду, жиру, ворсинок, окалини, зварювального флюсу, товстого шару фарби, мастила та інших сторонніх речовин;
  • намагнічування деталей постійним або змінним струмом (під час пошуку підповерхневих дефектів краще віддати перевагу постійному струму);
  • нанесення на поверхню порошку Diagma або суспензії Diagma;
  • візуальний аналіз результатів контролю, за необхідності – з використанням додаткових оптичних пристосувань.

Магнітопорошковий контроль може використовуватися на різних етапах життєвого циклу комерційного транспорту, починаючи від побудови і введення в експлуатацію закінчуючи регулярним технічним обслуговуванням.

Які продукти використовуються при проведення магнітного контролю комерційної техніки?

FAQ:

Яка вартість проведення магнітного контролю комерційної техніки?

Ціна магнітопорошкової дефектоскопії залежить від масштабу перевірки та складності конкретного об’єкта (форми, наявності важкодоступних місць і складних вигинів). Порошок Diagma є доступним засобом від 422 грн і допомагає провести тестування феромагнітних виробів за максимально вигідною вартістю.

Які переваги пропонує Diagma для магнітного контролю?

Порошок Diagma відповідає стандарту EN ISO 9934, тому може сміливо використовуватися для порошкової дефектоскопії в різних ситуаціях і видавати гарантований результат. Відрізняється високим рівнем надійності і випускається в декількох різних видах, зокрема у вигляді сухого порошку і у вигляді порошку для приготування водної та масляної суспензії. Також Diagma випускається в декількох колірних рішеннях для пошуку дефектів на поверхнях різного кольору, зокрема у вигляді люмінесцентного порошку для контролю відповідальних деталей.

Залишіть заявку

ukUK